Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

ХИТ ВИДЕО: Српска пратеничка РАПУВАШЕ НА ГОВОРНИЦА ВО ПАРЛАМЕНТОТ

Пратеничката на СПС, Јелена Михајловиќ изведе музички перформанс во српскиот парламент, рапувајќи на крајот од своето излагање.

„Многу работи ми вријат во главата и ги окупираат мозочните хемисфери“, го започна Јелена Михајловиќ својот настап на седницата на Собранието на Србија.

Иако нејзиниот настап траеше подолго од предвиденото време, претседателот на Собранието Ивица Дачиќ беше толерантен.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...