15 C
Skopje
вторник, април 27, 2021
spot_img

ИНСТАГРАМ ГОРИ! Еве зашто мажите паѓаат пред Јована

Ако некој знае како да ги запали социјалните мрежи со единствена слика, тогаш тоа е секако Јована Гајиќ. Избраничката на Зоран Тошиќ, која ја следат над 135 илјади луѓе на Инстаграм, е во центар на јавноста речиси секој ден поради нејзините објави и смели комбинации на облека.

Кога ќе го погледнете нејзиниот профил, покрај нејзиниот беспрекорен изглед, лесно може да се забележи дека што и да облече одлично и стои. Од најшироки тренерки, до најтесниот и најотворен фустан.

Во последно време се чини дека одлучи да го споделува изборот на нејзината гардероба почесто со своите придружници, а комбинациите за кои се одлучува ретко кои жени би можеле да ги претстават на вистински начин.

Меѓу последните објави е селфито на Јована од лифтот, во црвен фустан со длабоко деколте и уште подлабок шлиц.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести