Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЖЕШКА ЛЕ*БО АКЦИЈА ВО СРЕД ЕМИСИЈА: И ги фаќаше градите за да провери дали има силикони (ВИДЕО)

Милица Тодоровиќ и Теодора Џехверовиќ вчера гостуваа во шоуто на Огњен Амиџиќ, па направија вистинско шоу, веднаш откако започна емисијата. 

Имено, Милица држеше импланти во рацете, па ја праша Теодора, бидејќи има вградени силикони, како се чувствува да има такво нешто во себе. Потоа ја праша дали може да и ги допре силиконските гради.

„Меко е, не е толку тешко“, рече Милица откако ја повлече раката во деколтето на Теодора. 

Двете важат за одлични шоумени, па не е изненадувачки што малку се пошегуваа во шоуто во живо.

најчитани вести

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Атрактивната романска манекенка и актерка моментално ужива во љубовна врска со синот на богат италијански бизнисмен. Пред тоа? Пред неколку години, романската манекенка Мадалина Генеа...

Забава

НЕКОИ работи се повторуваат одново и одново во разни филмови, но во реалноста многу ретко. И ова е особено точно кога станува збор за...

Забава

Секој човек си има свои стравови, а секој хороскопски знак има некоја несигурност во својот карактер… Дознајте кои се најголемите стравови што ги кријат...