Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

ХОРОР: Монструм татко притворен бидејќи сексуално го злоставувал 5 годишниот син

Марко К. од Сремска Митровица е осомничен за сексуално злоставување на неговиот петгодишен син. Случајот бил пријавен кај надлежните од лекар кога таткото го донел својот син, кој забележал траги од крв во областа на анусот.

Исто така бил информиран и центарот за социјална работа, а момчето изјавило дека живее сам со својот татко, дека спијат заедно и дека често го допира.

Марко К. беше притворен до 48 часа, додека во претходниот период немаше пријава за насилство од ова семејство.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...