Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Анастасија: Би сакала мајками да се омажи!

Ја заслужува целата љубов на овој свет… 

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ ја отворила душата за мајкаи, фолк дива Светлана Цеца Ражнатовиќ. Не крие дека би сакала нејзината мајка да застане на “лудиот камен“

– Би сакала мајками да се омаже. Сигурно дека постои таков маж. Ако е судено, тоа ќе се случи. Таа е во цветот на својата зрелост и младост. Феноменално изгледа, емотивна жена, ја заслужува сета љубов на овој свет. Ќе се појави вистински маж за неа – рекла Анастасија.

– Треба да биде некој кој може да ја прати, кој е реализиран, да нема комплекси на ниска вредност. Да биде подеднакво успешен. Што се однесува на досегашните избори, да биле добри, ќе траева – додала таа.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...