5.8 C
Skopje
петок, јануари 13, 2023

ПРИЛЕПСКА ЗАКАНА: Ќе те боли ПРИВАТНО!

Овој досетлив прилепчанец за да не му се паркираат на местото оставил јака закана – Не паркирај ќе те боли приватно! 

Да нема дилема, јасно ни е што сакал да каже, оти нели не може да боли државно, ама малку лошо се изразил. Работава – сакам кажам, не знам речам. 

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img