10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

(ФОТО) Бела Хадид го истакна бујното деколте, но прашањето е дали носи нешто под мантилот

Бела Хадид е една од најбараните манекенки во светот, а вниманието на обожавателите често го привлекува со своите провокативни фотографии кои што ги објавува на нејзиниот Инстаграм профил.

Нејзините снимања исто така привлекуваат големо внимание, а на едно такво снимање неодамна била во Њујорк. Бела позирала и снимала за брендот „Michael Kors“, па облекла краток мантил во беж боја кој што ги истакнувал нејзините бујни гради.

Многу од минувачите ја гледале токму неа по улиците, а изгледало како ништо да не носи под мантилот со кој што искомбинирала само бели чорапи и оксфордки.

Модното снимање се спроведувало и на брод, но тоа не ѝ претставувало никаков проблем. 

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести