Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Двојка организирала оргии во стан во ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ, па им упаднале непоканети гости – ШОК!

Килограми кокаин, литри и литри алкохол, неколку стотици расфрлани кесички со кондоми, но и таблети екстази нашла полицијата кога упаднала на журка во стан во центарот на Мадрид. Журката можеби ќе поминела незабележано, ако полуголи девојки од прозорците не им мавтале на минувачите и не ги канеле да им се придружат. И тоа се случувало додека воделе љубов.  

Соседите повикале полиција заради вревата која доаѓала од поткровјето на зградата, а кога органите на редот дошле имале што да видат – оргии, па уште и масовни.

Имало повеќе од 100 луѓе, девојки од сите делови на Европа, некои добро познати од филмовите за возрасни. На полуцајците дури им било понудено да влезат и да се напијат нешто, а ако се расположени и да се придружат на екипите по креветите. 

Идејниот творец заедно со девојка му бил приведен. Тој всушност бил продуцент на порно филмови. Двојката била шокирана заради приведувањето, и во прво време мислеле дека се работи за шега. 

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...