Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Татко ми умре од срцев удар за време на СЕ*С со мајка ми! Славниот актер открил долго чувана тајна

Актерот Метју Меконахи прв пат јавно зборувал за смртта на својот татко Џејмс, кој починал во 1992 година, и признал дека му се треселе колената кога ја дознал трагичната вест за смртта на својот татко. 

„Не можев да верувам. Ми беше татко. Никој и ништо не можеше да го убие. Освен мама. Секогаш мене и на моите браќа ни велеше: „Дечки, кога ќе заминам, тоа ќе се случи додека водам љубов со мајка ви.“ И така и се случи. Доживеа срцев удар кога го достигнал врвот“; раскажал Оскаровецот и сите ги изненадил со својата семејна тајна.

Открил и дека одност на неговите родители бил мошне турбулентен, како и дека понекогаш биле насилни еден кон друг, но и се развеле два пати, а три пати се венчале. 

„Тоа беше како Тихи Океан среде бура“, раскажал Меконахи. 

најчитани вести

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Забава

Секси адвокатката, Редона Кочи ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи. Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ливчиња од...

Македонија

Игор Дурловски, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ и носител во изборната единица 5 на “Коалицијата за Обнова на Македонија “ доцна синоќа преку Фејсбук објави дека...

Македонија

Носителот во петтата изборна единица на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Игор Дурловски поднесе оставка од пратеничката позиција. Оставката ја објави на својот профил на Фејсбук....