Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Собира храна по контејнери, ЕВЕ КАКО ЗАВРШИЛА ПОЗНАТАТА ЅВЕЗДА (ФОТО)

Поранешната сопруга на ѕвездата на „Baywatch“, Џреми последен пат беше видена како живее на улиците на Венеција Бич, откако пред две години исчезна од очите на јавноста.

Лони Вилисон, некогаш ѕвезда, а денес се гледа како собира ѓубре и е целосно уништена.

На 37-годишната поранешен фитнес модел, која е бездомник од 2016 година,  ѝ се појавиле сериозни проблеми со менталното здравје.

Неодамна таа беше фотографирана како турка количка со нејзините стари предмети. Вилисон за „The Sun“ изјави дека добро се снаоѓа и дека нема никаков контакт со Џереми Џексон во последните неколку години.

„Не сум добилa никаков повик. Најдов храна и место за спиење. Наоѓам храна по контејнери и покрај продавниците“, раскажа таа.

најчитани вести

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...