Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Со ВАКВА ТАНГА ниту Карлеуша се нема пофалено

Ѕвездата од „Love Island“ Хана Елизабет не остави ништо на фантазијата со кратката долна облека, додека се шпекулира дека ќе се смири со поранешниот Џон Кларк.

Телевиската ѕвезда изгледаше пресекси додека гордо ги покажа атрибутите од нејзиното извонредно тело во бела танга.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

Државната изборна комисија (ДИК) на денешната 89. седница ги потврди новите пратеници – Мирче Аџиоски во ИЕ5 од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“,...