Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Кога Кендис ПОЗИРА ГОЛА во природа, нема простор за фантазија

Манекенката Кендис Сванепол ги запали социјалните мрежи со жешки фотографии.

31-годишната девојка позираше гола и сподели ги фотографиите со нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Кендис Сванепул, позната како ангел на „Викторија Сикрет“, позираше седејќи на отворено столче и носеше само јакна над рамената.

Манекенката, мајка на две деца, ги истакна своите совршени линии на телото на кои би и завидувала секоја жена.

31-годишната девојка изгледаше доста секси и не оставаше простор за фантазија.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

Државната изборна комисија (ДИК) на денешната 89. седница ги потврди новите пратеници – Мирче Аџиоски во ИЕ5 од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“,...