Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Кога Кендис ПОЗИРА ГОЛА во природа, нема простор за фантазија

Манекенката Кендис Сванепол ги запали социјалните мрежи со жешки фотографии.

31-годишната девојка позираше гола и сподели ги фотографиите со нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Кендис Сванепул, позната како ангел на „Викторија Сикрет“, позираше седејќи на отворено столче и носеше само јакна над рамената.

Манекенката, мајка на две деца, ги истакна своите совршени линии на телото на кои би и завидувала секоја жена.

31-годишната девојка изгледаше доста секси и не оставаше простор за фантазија.

најчитани вести

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Забава

Бил самец кој стареел и не очекувал дека ќе создаде семејство, но никогаш не се покајал ова што го направил. Џорџ Клуни во неодамнешно...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...