Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Гога се пофали со кафе во кревет, НО СИТЕ ГЛЕДААТ ВО НЕЈЗИНИТЕ БУЈНИ ГРАДИ (ФОТО)

Гога Секулиќ секогаш успева да ги држи работите под контрола, како на домашен план, така и во кариерата. И покрај се таа секогаш знае да изгледа неверојатно добро.

Очигледно Гога ужива во својот живот, па сега сподели интимен момент со своите следбеници на Инстаграм.

Секулиќ сподели фотографија како од кревет го пие утринското кафе, но тоа не беше она кое што падна во очи.

https://www.instagram.com/p/CETk6PcnVhK/?igshid=zqusuknbyozf

Иако нејзиниот партнер Урош Домановиќ, решил да ја израдува својата поубава половина од раните утрински часови, како знак на внимание, сепак ни тоа не ги интересираше фановите.

Невообичаената сцена во која се појави Секулиќ, ја разбуди машката фантазија, бујните гради кои излегоа во преден план и нејзината гола нога.

View this post on Instagram

Morning ☕️

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

– Каква убавица сама во кревет, гориш Гордана, Сјај, мајка – жена – кралица – се само некои од позитивните коментари кои ги доби пејачката за ова нејзино жешко издание.

најчитани вести

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...