Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Карлеуша никако да престане да провоцира, овој пат со бела танга

Српската пејачка Јелена Карлеуша никако да престане да провоцира на социјалните мрежи.

За неа не треба да дојде викенд или настап за да се соблече, па така и овој понеделник ги препоти фановите кои ја следат на Инстаграм.

Овој пат пејачката се обиде да влезе во стари фармерки, па малку скокаше, даваше напор, но никако не можеше да го натне својот задник во фармерките.

Додека уживате во оваа глетка, само да појасниме дека станува збор за фармерки од брендот „Луј Витон“.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...