5 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

ПЕНДАРОВСКИ:Нека ни е честит Денот на народното востание!

Претседателот Стево Пендаровски, упати порака по повод 11 Октомври – Денот на народното востание, ви ја пренесуваме во целост.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести