Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Кога Сандра Африка позира во мини-бикини, СИТЕ МАЖИ СЕ ЗАДОВОЛНИ

Сандра Африка важи за една од најзгодните српски пејачки. И овој пат реши да им угоди на своите машки обожаватели. Имено, Сандра на Инстаграм објави провокативна фотографија од својот летен одмор во минијатурно бикини.

Нејзиното секси тело беше во преден план.

„Колку е добро со ваква риба на Инста – гласи еден од коментарите.

https://www.instagram.com/p/CGBbkWkgZy8/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Забава

Секси адвокатката, Редона Кочи ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи. Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ливчиња од...

Македонија

Игор Дурловски, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ и носител во изборната единица 5 на “Коалицијата за Обнова на Македонија “ доцна синоќа преку Фејсбук објави дека...

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...