Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Кој не би посакал ваква обожаветелка: НА ЗАДНИКОТ ГО ИСТЕТОВИРАЛА ЛИКОТ НА ПОЗНАТИОТ АКТЕР (ФОТО)

Секоја позната личност би секала вкава обожавателка. Имено една згодна девојка го истетовирала ликот на познатиот актер Милош Биковиќ на нејзиниот задник. Актерот сликата ја објави на социјалните мрежи и напиша:

-Добро поминав. Голем поздрав до девојката што го направи ова, а и за мајсторот го работел.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...