14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ЕКСКЛУЗИВНО: Вечерва полициска акција во Охрид- УАПСЕН Сакич

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта.

Според информациите со кои располагаме специјалните полициски сили го извршиле апсењето, кај истиот е пронајдена одредена количина на дрога и во моментов се вршат претреси во неговиот дом.

Медиа.мк ексклузивно дознава дека уапсениот А.И.- Сакич бил исклучително близок човек на една од најголемите нарко банди во Македонија.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести