Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Миа Борисављевиќ сакаше да ги изрекламира чизмите, НО КОЈ ЌЕ ГИ ГЛЕДА ПОКРАЈ ВАКВО ДЕКОЛТЕ (ФОТО)

Атрактивната пејачка Миа Борисављевиќ уште еднаш успеа да измами воздишки кај мажите.

Оваа популарна дама покрај пеењето е и инфлуенсерка, која неретко рекламира разни производи и брендови на своите профили на социјалните мрежи.

Овој пат Миа тргна да ги рекламира високите чизми над коленици кои ги облече на себе. При тоа не пропушти да го „изрекламира“ и најдоброто од себе, бујните гради сместени во длабоко отвореното деколте, па малкумина забележаа што всушност Миа обула на нејзините нозе. 

Како и би, кога покрај секси деколтето што го покажа на фотографиите, чизмите колку и да и беа атрактивни, не беа поинтерсни од раскошната предница на пејачката на фотографиите што таа ги сподели со своите следбеници на „Инстаграм“.

На пејачката истото и се слулчи и кога излезе на забава, каде вниманието на многумина го привлече со својот стајлинг.

Нејзиното отворено деколте предизвика илјада љубопитни погледи, кои не можеа да одолеат на провокативното издание на пејачката.

Иако Миа уживаше во забавата и без сомнение навистина добро се забавуваше, уживаа и сите околу неа. И во нејзината песна, и во своите погледи нанејзината раскошна предница.

најчитани вести

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Забава

Секси адвокатката, Редона Кочи ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи. Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ливчиња од...

Македонија

Игор Дурловски, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ и носител во изборната единица 5 на “Коалицијата за Обнова на Македонија “ доцна синоќа преку Фејсбук објави дека...