Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ДЕВОЈКА СО СТИЛ: Анастасија Ражњатовиќ прошета низ град, А СО СТАЈЛИНГОТ ГИ СОБРА СИТЕ ПОГЛЕДИ (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ слободно може да се каже дека е најекспонираната од децата на познатите. Особено откако и таа стана дел од естрадата, Анастасија не престанува да се снима и фотографира со мобилниот, како буквално никогаш да не и досадува.

Овој пат се појави на една забава со пријателките, а таа буквално беше центарот на вниманието во секси стајлинг за кој српските медиуми кажаа дека изгледа како барбика.

Имено, таа носеше минијатурна розова чанта, розово сако и бел краток фустан.

Ражнатовиќ објави видео врцкајќи се пред огледалото, а коментарите само пристигнуваа на нејзина адреса.

Додека мајката се сонча во октомври на Кипар, ќерката води бурен ноќен живот.

најчитани вести

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...