Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Видеото во кое баба и дедо си разговараат разнежни многумина, се додека дедото не направи нешто шокантно

На социјалните мрежи се шири видео во кое се гледа како еден дедо го држи телефонот во рака и си разговара со бабичката. И се е ок, додека како што тече видеото во еден момент не сфатите дека истото не е олицетворение на слатка љубов. Впрочем, на крајот се гледа нешто што прилично шокира. 

Видеото почнува со дедо кој седи на улица, држи телефон и зборува со бабичка. Во еден момент бабата станува за во кадарот да и се видат голите гради, а дедото почнува да ги бакнува и лиже преку екранот. Дедото се смешка и им се радува како мало дете. И се е тоа ок и убаво е што и на старост си се сакаат, ама па и не мора баш тоа да го прават на улица, нели?! 

pic.twitter.com/HVFsWsaxAh

најчитани вести

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Забава

Секси адвокатката, Редона Кочи ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи. Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ливчиња од...

Македонија

Игор Дурловски, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ и носител во изборната единица 5 на “Коалицијата за Обнова на Македонија “ доцна синоќа преку Фејсбук објави дека...

Македонија

Носителот во петтата изборна единица на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Игор Дурловски поднесе оставка од пратеничката позиција. Оставката ја објави на својот профил на Фејсбук....