Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ДРАМА ВО ДОМОТ НА ЏЕЈ ЛО! Ќерката сака да и забоде нож во грб, еве на кој начин! Сите во шок

Минатиот викенд, во американските медиуми одекнала вест дека нејзината ќерка Ема наскоро се сели од вилата во која пеачката живее со вереникот (45) безбол играч Алекс Родригез.

Пејачка и глумица, 51 годишната Џенифер Лопез многупати во интервјуа нагласила дека нејзините деца, 13 годишните близнаци Ема и Макс кои ги добила со бившиот сопруг Макр Антони, се најголемо богатство

– Кога ќе станете мајка, цел свет добива нова смисла. Ги сакам своите деца кои брзо растат. Понекогаш сакам да го запрам времето за што подолго останат со мене. Неможам да го замислам денот кога ќе заминат од моето “гнездо“. Срцето ќе ми се скрши – рекла неодамна во едно интервју латно дивата, не насетувајќи дека тој момент ќе дојде и пред да замисли.

Минатиот викенд во американските медиуми одекнала вест дека нејзината ќерка Ема наскоро се сели од вилата во која пеачката живее со својот вереник Алекс Родригес. Ема наводно, сака да се пресели кај својот татко Марк Антони, кој доста и недостасува, а една од причините на кои се решила на промена е како пишуваат странските медиуми, е тоа што неможе да ги слуша секојдневните караници меѓу мајкаи и Алекс.

– Ема не се скара со мајкаи, на убав начин и објаснила дека сака некое време да помине со таткоти и тоа Џеј Ло го почитува. Но мноу ја заболело тоа што Ема не сака да живее во иста куќа со Алекс – наведува изворот.

– Ема ништо против Алекс, но нивниот меѓусебен однос воопшто не е здрав. Често се караат, а на Ема тоа и делува многу депресивно. Наназад неколку месеци помалку е анксиозна и сака некое време да помине со таткои и неговата деввоја која многу и се допаѓа. Тие двете имаат одличен однос – заклучува изворот.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

Државната изборна комисија (ДИК) на денешната 89. седница ги потврди новите пратеници – Мирче Аџиоски во ИЕ5 од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“,...