Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Карлеуша во костим кој никој друг НЕ БИ СМЕЕЛ да го облече! Погледнете што и пишува на задникот

Јелена Карлеуша не престанува да шокира со стајлинзите. Овој пат објави фотка во минијатурен костум, кој богами никој не би смеел да го облече, а не па да се фотка во него. 

Станува збор за црна плетена комбинација која едвај ги покрива интимните делови. Пејачката добила еден куп прегледи и коментари, а и има зошто – во преден план се нејзините облини и линијата која ја довела до совршенство. 

И тоа не е се, зашто ако предницата е прилично бобастична, позадината е мистериозна, а погледнете и зошто е така. 

https://www.instagram.com/p/CF7zTYCBhNv/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/CF8AlMAhAns/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Македонија

Во акција на Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ на МВР кај градските гробишта во Охрид се запленети над 100 килограми марихуана. Според нашите...

Свет

Принцот Азим, син на султанот од Брунеи, починал на 38-годишна возраст, потврди владата на таа земја. Азим, кој бил четврти во редот за државниот...