Connect with us

Hi, what are you looking for?

Македонија

МОМЧЕ СЕ САМОУБИ ВО СКОПСКИ АЕРОДРОМ откако скокнало од тераса (ФОТО)

Порталот Вечер објави дека момче на возраст од околу триесетина години се самоуби попладнево во скопски Аеродром.

Според информациите момчето скокнало од тераса од зградата на Булевар Јане Сандански, но нема информации за причините за несреќата.

Во моментов увид врши полиција, а околу телото има членови на семејството.

Повеќе информации наскоро

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...