Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Се соблече Каролина, во бикини

Есента ни стигна пред некој ден, ама тоа не ја спречи Каролина да се слече во бикини и да ужива во својот доцен одмор. Пејачката на својот Инстаграм-профил веќе неколку дена објавува фотки од одморот очигледно на некоја езготична дестинација, но со последната баш изненади. 

Пејачката позира во секси бикини, поза во каква што богами не сме ја виделе. Зошто Каролинче ретко објавува вакви фотки не е познато, но од она што е очигледно е дека е вистинска згодница.

Не за џабе се вели една фотографија илјада збора, па затоа уживајте во фотките во продолжение:

View this post on Instagram

Конечно лето! ☺️☀️🌴

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

View this post on Instagram

🌠✨💫

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...