Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Се соблече Каролина, во бикини

Есента ни стигна пред некој ден, ама тоа не ја спречи Каролина да се слече во бикини и да ужива во својот доцен одмор. Пејачката на својот Инстаграм-профил веќе неколку дена објавува фотки од одморот очигледно на некоја езготична дестинација, но со последната баш изненади. 

Пејачката позира во секси бикини, поза во каква што богами не сме ја виделе. Зошто Каролинче ретко објавува вакви фотки не е познато, но од она што е очигледно е дека е вистинска згодница.

Не за џабе се вели една фотографија илјада збора, па затоа уживајте во фотките во продолжение:

https://www.instagram.com/p/CFr-K77BNN7/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/CFxGo96hERg/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/CFzr6MhBMgP/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Забава

Бил самец кој стареел и не очекувал дека ќе создаде семејство, но никогаш не се покајал ова што го направил. Џорџ Клуни во неодамнешно...