Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Пејачката која му ги искрши автомобилите на љубовникот, СЕГА ИМА САМО ЕДНА ПОРАКА

Пејачката Љупка Стевиќ неодамна доживеа емотивен хаос, кога скрши два автомобила во населбата Вождовац каде што живееше со генералот Драгиша Симиќ, откако откри дека тој ја изневерува.

Таа сега објави фотографија на својот Инстаграм профил, на која позира со блага насмевка на лицето пред едно телевизиско гостување.

Со пораката која ја напиша на сите им стави до знаење дека сака нејзината агонија да заврши и да се заборави што побрзо.

Сето ова еден ден ќе биде вчера, напиша Љупка.

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...