Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Пејачката која му ги искрши автомобилите на љубовникот, СЕГА ИМА САМО ЕДНА ПОРАКА

Пејачката Љупка Стевиќ неодамна доживеа емотивен хаос, кога скрши два автомобила во населбата Вождовац каде што живееше со генералот Драгиша Симиќ, откако откри дека тој ја изневерува.

Таа сега објави фотографија на својот Инстаграм профил, на која позира со блага насмевка на лицето пред едно телевизиско гостување.

Со пораката која ја напиша на сите им стави до знаење дека сака нејзината агонија да заврши и да се заборави што побрзо.

Сето ова еден ден ќе биде вчера, напиша Љупка.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...