Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МАЈКА И ЌЕРКА ВО АКЦИЈА – Ништо не ги спречува Цеца и Анастасија (ФОТО)

Кога фолк дивата Цеца и нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ ќе решат да уживаат очигледно ништо не може да ги спречи во нивните намери.

Откако Цеца се пожали дека кризата тропнала и на нејзина врата, веднаш потоа заедно со ќерка си замина на патување.

Цеца и Анастасија Ражнатовиќ отпатуваа за Рим, а на социјалните мрежи покажаа дека им пркосат на лошите временски услови.

Фолк дивата Цеца објави видео на својот Инстаграм профил и рече дека дождот не престанува да паѓа, но дека тоа не ги вознемирува и дека може слободно да уживаат во вечерата во главниот град на Италија.

најчитани вести

Забава

Марија Шерифовиќ ја посетила слаткарницата на својата мајка Верица Шерифовиќ во Крагуевац, за да научи да прави торта, но и се случил еден пех....

Забава

Овен Ноември носи хармонични моменти со семејството, пријателите и партнерот. Наоѓате утеха во нив, и секогаш кога имате лош ден, тие се тука за...

Забава

Актерката Јелена Јованова или како што уште сите ја знаат – Јелена од Драчево, поради ликот кој го толкуваше во серијата „Преспав“, денес слави...

Македонија

Носителот во петтата изборна единица на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Игор Дурловски поднесе оставка од пратеничката позиција. Оставката ја објави на својот профил на Фејсбук....