Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Пејачката си ја отвори душата: БЕВ НА ДНОТО!

Пејачката Ана Николиќ успеа после долга борба со килограмите, линијата да ја доведе до совршенство. Загуби 70 килограми и си ја врати линијата од пред бременоста, кога важеше за една од најзгодните девојки во соседството.

„Бев на дното во секоја смисла на зборот. Во психичка, ментална и физичка, во секоја смисла во која една жена може да биде. Но едноставно ќе ја погледнам Тара и таа љубов е толку силна и голема, што едноставно немаш многу простор да размислуваш што треба да правиш“, рекла Ана, која после специјалниот режим на исхрана, но и зафатот на желудникот успеа да си го врати стариот изглед. 

Пред да ја почне „борбата“ со килограмите

најчитани вести

Македонија

Како што Заев се колнеше во „жицата македонска“, така и „жицата“ на првиот човек на ВМРО-ДПМНЕ не издржа многу. Две ипол години по донесувањето...

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Свет

Некои грешки во самостојниот третман на коронавирусот можат да му наштетат на организмот, па дури и да доведат до смрт, сподели лекарот и ТВ-презентер...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...