Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Карлеуша често знае да провоцира и да им го разубави денот на следбениците, НО ОВОЈПАТ ПРЕТЕРА (ФОТО)

Тоа е затоа што таа знае да им го разубави денот на сите, посебно на машкиот дел од нејзините 2,2 милиони следбеници.

Таа со новата објава подигна прашина и може да се каже дека таа е вистинска бомба со тоа што го носи на себе.

На прв поглед се чини и дека таа не носи долна облека, но сепак на втор поглед се гледа дека сепак носи гаќички во боја на кожа кои едвај можат да се видат.

Јелена се фотографираше во провокативна поза со раширени нозе, во длабоки чизми, носејќи на себе реси кои едвај ја покриваат.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...