Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Гучи продава ФАРМЕРКИ СО ФЛЕКИ ОД ТРЕВА ЗА 77. 000 динари: Мрак на очи паѓа и од цената и од тоа што се НЕЧИСТИ

 Во модата мора да ги поместуваат границите ако сакате да ја задржите позицијата, а познатата куќа “Гучи“ баш наоѓа интересен начин да ги руши бариерите … (или паричникот?!)

најчитани вести

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...