Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ова е уапсената пејачка од Косово: Сака да се слика гола, а текстовите за песните и се полни со непристојни зборови (видео)

Zagreb, 19. septembra 2020.- Vise stotina ljudi okupilo se na Markovom trgu u Zagrebu, gde se odrzava 19. Parada ponosa, trazeci da se pokrene proces promene Ustava tako da se u svim pravima i obvezama izjednace sve porodice, kao i da se istopolne porodice ukljuce u definiciju braka.FOTO TANJUG/ FOTO HINA/ DANIEL KASAP/nr

Албанската полиција кај Фјола Морина на граничен премин пронашла во нејзината торбата пиштол, а после претрес на возилото пронашле и пиштол кој изгледал како запалка.

Пејачката Фјола Морина, албанка родена 1986 година во Косово, е приведена под сомневање дека сакала илегално да пренесе оружје преку граница.

Фјола се прославила со хитот “Je*ena ku*ka” и позната е по тоа што сака да се слика гола.

Згодната пејачка од Косово “падна“ на граница со убиствен багаж, а “Запалката“ не успеа ја излажи полицијата.

Инаку Фјола Морина редовно објавува свои провокативни фотографии на Инстаграм.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...