Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Уапсен Гаги Џогани: ФАТЕН СО КОКАИН!

Денсерот Гаги Џогани наводно вечерва е уапсен во Белград, пишува српски Блиц. Како што наведува весникот, тој е уапсен зашто кај себе имал недозволени супстанци. 

Како што пишува Блиц, наводно кај него се најдени две ќесички кокаин.

Гаги се уште не се огласил по овие наводни, но затоа неговиот брат Џоле вели оти не верува дека им се вратил на старите пороци. 

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...