6 C
Skopje
недела, април 18, 2021
spot_img

Уапсен Гаги Џогани: ФАТЕН СО КОКАИН!

Денсерот Гаги Џогани наводно вечерва е уапсен во Белград, пишува српски Блиц. Како што наведува весникот, тој е уапсен зашто кај себе имал недозволени супстанци. 

Како што пишува Блиц, наводно кај него се најдени две ќесички кокаин.

Гаги се уште не се огласил по овие наводни, но затоа неговиот брат Џоле вели оти не верува дека им се вратил на старите пороци. 

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести