9 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

Нивес Целзиус не се предава: Едната рака во гипс, а колениците одрани И ПАК СЕ СОБЛЕЧЕ ПО БИКИНИ (ФОТО)

Сексапилната хрватска пејачка и актерка Нивес Целзијус ги шокираше и загрижи обожавателите со својот нов споделен пост и фотографија на Инстаграм откако сподели фотографија на која се гледа нејзината лева рака целосно завиткана во завои и фиксирана со гипс до рамото, додека колениците и беа одрани, како последици на падот.

Сепак таа не им го ускрати задоволството на своите фанови, па и покрај повредата таа се потруди да објави жешка топлес фотографија додека се сочнаше на лежалка во нејзиниот двор

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести