7 C
Skopje
недела, април 18, 2021
spot_img

Катица Јанева го тужи Боки 13 дека ЈА СНИМАЛ ДОДЕКА ЛЕЖИ ВО КРЕВЕТ СО КУПЧЕ ПАРИ

Во Кривичниот суд за денеска е закажано првото рочиште од новиот предмет во кој Катица Јанева го тужи Бојан Јовановски за нелегално снимање.

За време на презентирањето на материјалните докази во предметот „Рекет“, во судница беше прикажана фотографија на која се гледа екс-јавната обвинителка Катица Јанева во нејзниот дом, а пред неа сноп со пари, за кои обвинителството тогаш тврдеше дека се во апоени од по 500 евра.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести