Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ќерката на Колумбијката чии џип експлодираше вчера во Белград, БИЛА ДЕВОЈКА НА КРИСТИЈАНО РОНАЛДО

Српскиот бизнисмен Страхиња Стојановиќ синоќа беше ликвидиран во Белград откако бомба експлодира под неговиот џип. Тој се поврзувал со тесни врски со српската мафија а со него во возилото била и преубаваа Колумбијка Соња Суарез.

Таа му била девојка на Страхиња а маклу е познато со што се занимава освен дека има фотографии од луксузни дестинациии и оти е љубителка на убавата гардероба. Нејзината пак ќерка била во врска со Кристијано Роналдо.

Таа на социјалните мрежи пишувала статуси дека Страхиња е нејзината сродна душа и дека не се занимава што зборува околината за неговото минато. 45 годишната Соња во експозијата е тешко ранета но е надвор од животна опасност.

најчитани вести

Македонија

Еден од самопрогласените лидери на антинато и анти ЕУ движењата во Македонија, Љупчо Палевски, на социјалните мрежи излезе со поддршка на операцијата за напад...

Македонија

После подолг период американската амбасадорка Кејт Мари Брнс се појави со интервју во македонските медиуми и тоа токму на Телевизија Телма, која минативе неколку...

Свет

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки. Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби...

Македонија

-Воспоставениот систем во зградата на интерни клиники покажа дека добро функционира. Дава резултат во поголем број на оздравени пациенти, но и доволен број на...