Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ќерката на Колумбијката чии џип експлодираше вчера во Белград, БИЛА ДЕВОЈКА НА КРИСТИЈАНО РОНАЛДО

Српскиот бизнисмен Страхиња Стојановиќ синоќа беше ликвидиран во Белград откако бомба експлодира под неговиот џип. Тој се поврзувал со тесни врски со српската мафија а со него во возилото била и преубаваа Колумбијка Соња Суарез.

Таа му била девојка на Страхиња а маклу е познато со што се занимава освен дека има фотографии од луксузни дестинациии и оти е љубителка на убавата гардероба. Нејзината пак ќерка била во врска со Кристијано Роналдо.

Таа на социјалните мрежи пишувала статуси дека Страхиња е нејзината сродна душа и дека не се занимава што зборува околината за неговото минато. 45 годишната Соња во експозијата е тешко ранета но е надвор од животна опасност.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...