Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Вељко со пушка во едната рака а во другата синот на кампинг во планина – ЕВЕ ШТО ПРАВИ БОГДАНА (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ објави фотографија на Инстаграм со неговата сопруга Богдана и синот Жељко, што предизвика многу коментари.

Имено, тој позираше со пушка и бебе во рацете, големо куче покрај него, како и Богдана која лупи краставици.

Ражнатовиќ стави и интересен опис:

Знаеш ли од каде си сине, погледни ги сивите планини, цвеќињата расцветани, Сонцето грее во Шумадија … (би ве замолил повеќе да не ја пријавувате сликата, благодарам, сликата не навредува никого) Поздрав од мајка Србија.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Предмалку изби пожар во Зегин на Партизанска во Центар, две возила на пожарна се обидуваат да го стават под контрола.