Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Вељко со пушка во едната рака а во другата синот на кампинг во планина – ЕВЕ ШТО ПРАВИ БОГДАНА (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ објави фотографија на Инстаграм со неговата сопруга Богдана и синот Жељко, што предизвика многу коментари.

Имено, тој позираше со пушка и бебе во рацете, големо куче покрај него, како и Богдана која лупи краставици.

Ражнатовиќ стави и интересен опис:

Знаеш ли од каде си сине, погледни ги сивите планини, цвеќињата расцветани, Сонцето грее во Шумадија … (би ве замолил повеќе да не ја пријавувате сликата, благодарам, сликата не навредува никого) Поздрав од мајка Србија.

најчитани вести

Македонија

Како што Заев се колнеше во „жицата македонска“, така и „жицата“ на првиот човек на ВМРО-ДПМНЕ не издржа многу. Две ипол години по донесувањето...

Свет

Некои грешки во самостојниот третман на коронавирусот можат да му наштетат на организмот, па дури и да доведат до смрт, сподели лекарот и ТВ-презентер...

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...