Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Откако го прекинаа на шоуто, сестрите Кардашијан ги промовираат нивните облини на плажа (ФОТО)

Ријалити ѕвездите уживаат во Малибу откако го најавија крајот на нивното реално шоу.

Пред некој ден, Ким Кардашијан најави дека реалното шоу на нејзиното семејство е пред својот крај. Во четвртокот, пак, ѕвездата уживаше на плажа во Малибу.

39-годишната ријалити ѕвезда ги покажа облините со блуза на долги ракави и бикини. За да ја дополни комбинацијата, Ким одбрала златни обетки и златна нараквица.

И Кендал беше забележана во Малибу, без нејзиното ново момче. Кендал одбрала едноставен спортски изглед, кој го истакнува нејзиното тело на супермодел. Младата ријалити ѕвезда ја дополнила комбинацијата со влечки.

23-годишната Кајли пак ги израдува фановите со неколку фотки направени во нејзиниот двор. Таа одбрала сребрен кроп-топ и фармерки, а ја дополнила комбинацијата со бисерен накит.

Откако се прославија со шоуто, сите членови од семејството Кардашијан-Џенер си изградија свои кариери, а и сите, освен Кендал, основаа свои семејства. Според изворите, Клои била онаа што најмногу плачела за крајот на шоуто.

„Требаше вчера да ѝ кажеме на екипата, па сите плачевме. Но мислам дека Клои најтешко го прифати ова и не престана да плаче откако ја објавивме веста“, изјави Крис, мајката на сестрите Кардашијан-Џенер.

Според неа, ова било навистина тешка одлука, но таа сметала дека сега е вистинското време да му се стави крај на шоуто.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...