Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ВИСТИНСКА БОМБА: Теодора Џехверовиќ ја подигна маичката и ГИ ПОКАЖА ГОЛИТЕ ГРАДИ (ФОТО)

Пејачката и поранешна ријалити учесничка  Теодора Џехверовиќ е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а сега ги изненади своите следбеници со жешка фотографија на која се гледаат нејзините голи гради.

Пејачката го крена дуксерот и со обете раце  ги зграпчи бујните гради, па дури и го исплази и јазикот, со што уште еднаш го сврте фокусот и привлече вниманието на себе и нејзиниот привлечен секси изглед.

Пејачката иако дискретно ја цензурираше фотографијата, не крие дека градите и се како надувани балони, откако во нив инсталирала силикони. Затоа некои и ја нарекоа фотографијата силиконска разгледница од бујната предница на Теодора!

Сепак, нејзиното „жешко“ издание одново ги фасцинираше мажите, кои веднаш започнаа да оставаат „жешки“ коментари.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...