Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) На толку секси водителка кој не би гледал временска прогноза, особено кога ќе ја покаже тангата

Мексиканската водителка Јанет Гарсија е позната како најзгодната водителка во земјата, а сега се прослави и во целиот свет следејќи ја над 13 милиони следбеници на Инстаграм.

Таа покрај водењето на временската прогноза се испробала и како актерка, но добро се снаоѓа и во улогата на инфлуенсерка на Инстаграм.

Но,она што најмногу привлече внимание овие денови е нејзината фотографија од спалната соба на која позира во танга.

Фотографијата буквално ги расони фановите, а собра стотици илјади лајкови за само неколку часа.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...