Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Вакво тело на 49 години?! – Тоа го може само Софија Вергара

Светски познатата актерка Софија Вергара со својата објава на Инстаграм предизвика бура реакции. Таа позираше во костим за капење и покажа дека на 49. години може да се има совршено тело.

На првата фотографија позирала во бел костим за капење, а струкот дополнително го нагласила со црн ремен. На втората фотографија станува збор за портокалов костим за капење.

За само неколку часа овие фотографии собрале над 600 илјади лајкови.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...