Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Хајди Клум се сокри позади проѕирна завеса ЦЕЛОСНО ГОЛА

Манекенката Хајди Клум објави нова фотографија на социјалните мрежи, која американските медиуми ја нарекоа „најбезобразната“ досега.

Според нив, германската убавица била фотографирана целосно гола од нејзиниот сопруг, музичарот Том Каулиц.

Фотографијата предизвикала лавина реакции кај американската јавност, па дури и брадавиците на манекенката може да се видат низ проѕирната завеса.

https://www.instagram.com/p/CEjyxeSJiqK/?igshid=1xb1gw41bnr7m

најчитани вести

Македонија

Советничката од ВМРО-ДПМНЕ во Битола, Анита Ангелевска која викендов побара оставка од претседателот на партијата Христијан Мицкоски за „Утрински брифинг“ на Слободен печат појасни...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...