Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

За овие 3 хороскопски знаци овој месец ќе биде роматичен

Сите имаме добри и лоши денови, но некогаш го губиме умот кога ќе бидеме погодени од аморовата стрела.

Септември е на почетокот а тој носи љубов и романса за 3 хороскопски знаци.

Овен – се чувствувате сигурно да ги изразите своите желби

Добредојдовте во септември, драги Овни. Многу можности се отвораат за вас овој месец, како на полето на кариерата, така и на полето на љубовта. Ако сте во врска, Меркур носи олеснување на тензијата меѓу вас и саканата личност, но ако барате љубов, овој месец ќе ви донесе многу додворувачи и убава сексуална енергија.

Лав – уживате во флертот

Овој септември ќе успевате да ги освоите сите со својата харизма. Полната месечина во Риби ви носи убави интимни моменти, така што ова е дефинитивно месец на славење. Ќе бидете свои и сигурни во себе и ќе обожавате да флертувате.

Јарец– чувствувате наплив на сексуална енергија

Овој месец ќе ви биде потребно внимание. Полната месечина во Риби ве носи далеку од рутината и потребата да ги контролирате работите, што од друга страна пак ќе ви донесе мистерија, моќ и силен наплив на сексуална енергија.

најчитани вести

Македонија

Како што Заев се колнеше во „жицата македонска“, така и „жицата“ на првиот човек на ВМРО-ДПМНЕ не издржа многу. Две ипол години по донесувањето...

Македонија

Еден од самопрогласените лидери на антинато и анти ЕУ движењата во Македонија, Љупчо Палевски, на социјалните мрежи излезе со поддршка на операцијата за напад...

Свет

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки. Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби...

Македонија

„Со толку раширена циркулација на вирусот, повеќе не помагаат ни маски во затворени простории. Не помага ни одржувањето растојание, концентрацијата на вируси во воздухот...