10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

Вељко Ражнатовиќ го стави синот во количка и го однесе на место што го сакаат СИТЕ ДЕЦА

Младиот боксер Вељко Ражнатовиќ неодамна стана татко, а секој слободен момент го поминува со својот син Жељко.
Имено, Вељко реши да го однесе својот син во зоолошката градина, па го искористи убавиот и сончев ден и отиде таму со него.
Нема сомнение дека уживале и добро се забавувале.

FOTO: INSTAGRAM

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести