11 C
Skopje
недела, април 18, 2021
spot_img

Грабеж во аптека

На 29.08.2020 во 22,40 часот било пријавено дека во Тетово на ул.„Видое Смилевски Бато“ во аптека едно лице со закана од вработената одзело пари. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести