14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

СЕВЕРИНА ГО ПОБЕДИ КОРОНАВИРУСОТ!

Северина Којиќ после 14 дена откако беше заразена со коронавирусот, сега сподели важна вест за нејзините најблиски и фанови. Имено пејачката го победи коронавирусот и сподели колку е среќна што се поминало во најдобар ред.

„Поздрав од другата страна и среќен излез од (само) изолацијата на сите коишто слават“, додаде пејачката.

Пред точно две недели, Северина објави дека се заразила со коронавирусот и од тогаш беше во самоизолација. Таа повремено се појавуваше на социјалните мрежи за да каже дека се чувствува добро, а ги повикува сите да останати да бидат одговорни.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести