Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Бред Пит си најде нова девојка, 29 години помлада манекенка

Бред Пит (56) бил забележан од папараци како пристигнува со, наводно, својата нова партнерка, на францускиот аеродром „Ле Бурже“, кај Париз.

Според „УС викли“, се работи за 29 години помладата германска манекенка Никол Потуралски.

По разводот со Анџелина Џоли во 2016 година, Бред беше романтично поврзуван со дизајнерката на накит и холистичка исцелителка Сет Хари Калса, со глумицата Алија Шокат и професорката на МИТ – Нери Оксман.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...