Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Сека во црвен костим за капење се пофали со што располага

Во последните месеци таа најмногу време поминува во нејзиниот дом.

Сека Алексиќ уште еднаш ги покажа бујните облини, таа позираше во костим за капење. Пејачката последниве месеци најмногу е во својот дом, а бидејќи во дворот има базен, токму тамо најмногу сака да ужива со синовите и мажот.

Овој пат, Сека во дворот на нејзината куќа позираше во едноделен костим за капење, што предизвика лавина коментари на сметка на нејзиниот изглед.

најчитани вести

Македонија

Советничката од ВМРО-ДПМНЕ во Битола, Анита Ангелевска која викендов побара оставка од претседателот на партијата Христијан Мицкоски за „Утрински брифинг“ на Слободен печат појасни...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...