Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "трифун костовски"

Македонија

Сопственикот на пропадната „Еуростандард банка“, Трифун Костовски упати јавен повик до претседателот на Собранието Талат Џафери, Обвинителството за организиран криминал, Антикорупциска комисија и Министерството...