Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Собрание"

Македонија

Љубовта и интересот кој го има Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кон неговите нови партнери Зијадин Села и Африм Гаши се поголеми од љубовта...