Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Садио Мане"

Спорт

Садио Мане имал позитивен тест на Ковид-19. Играчот на Ливерпул веднаш заминал во изолација. Претходно неговиот соиграч Тиаго Алкантара излезе позитивен на коронавирусот. Мане...